O nás

onasf

Vestavby do aut nejen pro sportovce

Značka auto-mobil.cz vstoupila na trh v roce 2004. Od začátku jsme se soustředili na segment trhu individuálních vestaveb, což jsou zákazníci, které neuspokojí sériově vyráběné obytné vestavby nebo potřebují přestavět stávající dodávku, kterou již vlastní. Vestavby do aut vyrábíme již od roku 2004, máme tedy mnoho zkušeností a znalostí a máme za sebou dlouhou řadu úspěšných vestaveb, na které se můžete podívat v naší fotogalerii. K našim zákazníkům nejčastěji patří outdooroví sportovci, především surfaři, kteří takové vozidlo v průběhu sezóny intenzivně využívají.

 

Servis a poradenství

Nedílnou součástí naší pracovní náplně je servis a poradenství. Provádíme opravy a úpravy nejen námi vyrobených vestaveb ale i starších karavanů a alkoven ať již po nehodě nebo v případě požadované modernizace či rozšíření. V posledních letech roste zájem i o profylaxi tj přípravu obytného vozu na sezónu, kontrola stavu vestavby a v neposlední řadě běžné servisní úkony na podvozku vozu jako jsou výměny oleje a filtrů, čepů, tlumičů a nástřiky podvozku či dutin. Vzhledem k průjezdnosti 4,25m , délce garáže 10m a nosností zvedáku 4t obsloužíme i zákazníky integrovaných vozů nebo alkoven. Složitější problémy podvozku vozu pak řešíme s prověřenými techniky z vybraných servisů s nimiž máme mnohaletou zkušenost a víme že se zabývají specializací na dodávkové vozy.

jumper

Dodávky nových vozů

V případě dodávky nového vozu nebo originálních dílů spolupracujeme s firmou Domanský (Boxer) a Colorcars (Citroen). Pokud požadujete použitý vůz využíváme prověřený zdroj z německa nebo Vám poradím při nákupu. V posledních letech se soustředíme na přímou spolupráci s výrobcem či zastoupení a to nejen z důvodů ceny ale i technické podpory při řešení vzniklých problémů. V poslední době tak k prověřeným dodavatelům jako je REIMO, Frankana, Freiko, Webasto přibyli významní hráči jako je FASP, Dometic, Jablotron nebo EONON. Navázali jsme také spolupráci s významnými výrobci druhovýroby z Turecké Bursy odkud dovážíme plastové obklady interieru a homologogovaná boční okna pro dodávky a to jak pevná tak posuvně otvíravá.