Citroen JUMPER L2H3 – kola

Vestavba do vozu Citroen JUMPER L2H3 – kola

Použitý podvozek Citroen Jumper velikosti L3H2 je určen pro kempinkovou nástavbu sloužící k přepravě a spánku pro 2-4 osoby s důrazem na pohodlí při nenápadném vzhledu.

Pro spánek slouží dvoulůžko 160cm x 194cm. Přepravu kol umožňuje mimo rozměrné garáže i výškově nastavitelná poloha horního lůžka, která umožňuje rozdělení části pro spodní a horní spaní.

Uvnitř umístěná LPG nádrž ve zdvojené podlaze řeší problémy s zamrzáním plynu při nízkých teplotách. Interiérová teplota nádrže LPG zajistí rovnoměrné odpařování obou složek plynu. Provoz teplovzdušného topení Webasto je na naftu.

Zdvojená podlaha poskytuje mimo prostoru pro rozvody a technologická zařízení i místo pro uložení např trvanlivých potravin nebo sportovních potřeb.

Energii pro dobití trakčního akumulátoru mimo alternátoru vozidla a 230V procesorem řízené dobíječky poskytuje i 100Wp solární panel v nízkohmotnostním provedení Marine s MPPT regulátorem, čímž je dosaženo vysokého dobíjecího výkonu.

Pro jízdní komfort slouží dodatečné vzduchové odpružení které kompenzuje trvalé zatížení nápravy hmotnostní vestavby a zlepšuje nejen stabilitu vozidla ale i jízdní vlastnosti.