Fiat Ducato L3H2 – transport

Vestavba do vozu Fiat Ducato L3H2

Tento nový podvozek Fiat X290 zákazník zvolil v komfortní verzi výbavy včetně originálních otočných konzolí, motorizace 2,3 l/150k, zesíleného odpružení a asistentů jízdy. Vůz má smíšenou funkci. Jednak jako obytné vozidlo pro kempink a také jako pracovní vůz pro přepravu EUR palety zboží.

K tomu slouží prostorná garáž která po odklopení případně demontáží 2 lůžek umožňuje umístit mezi podběhy zadní nápravy paletu zboží.

Pokud je vůz používán pro rekreační účely, specielní držáky umožní přepravu kol uvnitř vozu na jedné nebo obou stranách zavazadlového garáže.

Vozidlo je čtyřmístné tj. 2 dospělí 2 děti. Pro spánek slouží dvě sklopná lůžka 190cm x 80cm. Dále pak rozkládací sedadlo FASP 503 s rozšiřujícími polštáři pro děti.

Rozhodnutí zákazníka bylo obejít se na cestách bez LPG a proto je plynový vařič nahrazen indukční plotnou . Další spotřebiče jsou kompresorová 12V lednice teplovzdušné naftové topení a boiler ELGENA s ohřevem motorem a 230V elektropatronou.

Energetické bilance je zabezpečena solárním panelem v nízkohmotnostním provedení Marine s MPPT regulátorem, čímž je dosaženo vysokého dobíjecího výkonu i za nepříznivého počasí.