Citroen JUMPER L4H3

Vestavba do vozu Citroen JUMPER L4H3

Tento podvozek X290 zákazník zvolil v maximálně komfortní verzi podvozku s nadstandardní výbavou a materiálů. Vozidlo v největším 17m3 rozměru slouží k přepravě a spánku pro 4 dospělé osoby s důrazem na maximální pohodlí při nenápadném vzhledu.

Pro spánek slouží rozměrné dvoulůžko 190cm x 194cm. O pohodlí se stará zónový rošt Froli, 10cm studené pěny a sedmizónová paměťová pěna. Samozřejmostí je výškově nastavitelná poloha horního lůžka, která umožňuje rozdělení části pro spodní a horní spaní.
Dvě spodní lůžka. Mají rozměr 70cm x 185 cm. Uvnitř těchto lůžek je jednak boiler a kompresorová klimatizace a jednak úložný prostor.

Pro jízdu je mimo standardních sedadel kabiny vůz vybaven revolučními polohovatelnými sedadly Novis zajišťující komfort i při celodenních cestách.

Uvnitř umístěná LPG nádrž ve zdvojené podlaze řeší problémy s zamrzáním plynu při nízkých teplotách. Interiérová teplota nádrže LPG zajistí rovnoměrné odpařování obou složek plynu. Provoz topení je možný jak na 230V tak na LPG, případně umožňuje smíšený provoz.

Zdvojená podlaha poskytuje mimo prostoru pro rozvody a technologická zařízení i místo pro uložení např. trvanlivých potravin nebo sportovních potřeb.

Energii pro dobití trakčního akumulátoru mimo alternátoru vozidla a 230V procesorem řízené dobíječky poskytuje i 100Wp solární panel v nízkohmotnostním provedení Marine s MPPT regulátorem, čímž je dosaženo vysokého dobíjecího výkonu.

Pro jízdní komfort slouží dodatečné vzduchové odpružení které kompenzuje trvalé zatížení nápravy hmotnostní vestavby a zlepšuje nejen stabilitu vozidla ale i jízdní vlastnosti.